_DSC1251.jpg
_7506032-x-stempel.jpg
_7506069.jpg
_7515645.jpg
_7506054.jpg
_DSC1194.jpg

Ręcznie robione

OPAKOWANIA DLA FOTOGRAFÓW

Idea

Od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy klimatycznego i nietypowego opakowania dla naszych zdjęć. Marzyło nam się by było ono naturalne i pełne ciepła, dokładnie takie jak nasze fotografie.  W końcu z potrzeby serca, wielkiej pasji i szacunku dla wspomnień postawiliśmy zaprojektować je sami i tak powstał pomysł na Story is here.

Story is here to nie są zwykłe opakowania to rodzaj otulacza dla wspomnień, który dzielnie i z dumą chroni zdjęcia przed czynnikami zewnętrznymi i upływem czasu. 

Plan

Projektując nasze opakowania zdecydowaliśmy się na prostą, czystą i minimalistyczną formę, równocześnie zwracając dużą uwagę na jej funkcjonalność. Bardzo zależało nam na tym aby nasze opakowania były poręczne i bardzo mobilne. 

Materiał

Wybór materiału nie był przypadkowy. Skóra naturalna to trwały, lekki, szlachetny i naturalny materiał. Ma w sobie tyle ciepła, delikatności i ponadczasowości co fotografie, które są w niej przechowywane.  Pięknie się starzeje, zmienia się  z upływem czasu nabiera charakteru i nigdy nie wychodzi z mody. 

Charakter

Każde zadrapanie, zagięcie, przetarcie nie tylko nie obniża jej wartości, ale nadaje autentyczności, a z  biegiem czasu buduje i wzmacnia jej charakter. Dzięki właściwościom naturalnej skóry nasze koperty, zawsze będą unikatowe, niepowtarzalne.

Rękodzieło

Realizację oparliśmy na tradycyjnym rzemiośle. Wszystkie nasze opakowania są wykonane ręcznie, z dbałością o najmniejszy detal . Każda ze skórzanych kopert na zdjęcia opowiada trochę inną historię, każda jest pieczołowicie wycięta i złożona w małej pracowni w Polsce. Artystyczne i unikatowe wartości naszych opakowań na zdjęcia wyróżniają je na tle tych masowo produkowanych, które zalewają rynek. Story is here to jakość na każdym etapie.

Stworzone by się zmieniać

Nasze koperty na zdjęcia mogą być modyfikowane na wiele sposobów. Można je różnicować dobierając konkretne skóry albo dodając stemple (te zaprojektowane przez nas  lub te zrobione na specjalne zamówienie np. z logo firmy).

_7505966.jpg
_7506041.jpg
_7505986.jpg
_DSC1184.jpg
_DSC1173.jpg
_DSC1179.jpg