RUSTYK JASNY

Cienka, sztywna, delikatnie szorstka i lekko przecierana skóra naturalna o nierównomiernej strukturze w kolorze jasnego, ciepłego brązu. Posiada bardzo delikatny połysk i surowy charakter. Z czasem skóra przyjmie zadrapania, a w miejscach najbardziej wystawionych na wycieranie przebarwi się na kolor jaśniejszy. Świetnie pasuje do klimatów rustykalnych i boho.

Read More
Wojtek Dlugosz
RUSTYK CIEMNY

Cienka, sztywna, delikatnie szorstka i lekko przecierana skóra naturalna o nierównomiernej strukturze w kolorze czekoladowego brązu. Posiada bardzo delikatny połysk i surowy charakter.  Z czasem skóra przyjmie zadrapania, a w miejscach najbardziej wystawionych na wycieranie przebarwi się na kolor jaśniejszy. Świetnie pasuje do klimatów typu vintage.

Read More
Wojtek Dlugosz
RUSTYK CZARNY

Cienka, sztywna, lekko przecierana skóra naturalna w ciemnym, prawie czarnym kolorze. Posiada bardzo delikatny połysk i surowy charakter. Z czasem skóra przyjmie zadrapania, a w miejscach najbardziej wystawionych na wycieranie przebarwi się na kolor jaśniejszy.

Read More
Wojtek Dlugosz
CYNAMON

Miękka, delikatna w dotyku, nubukowa skóra licowa, naturalna w kolorze cynamonu z bardzo delikatną fakturą groszkową. Surowa, niepowlekana. Posiada efekt aksamitnego, prawie niewidocznego krótkiego włosia. Od spodu (warstwa wewnętrzna koperty) posiada naturalny "meszek" w kolorze brązowym, który może obsypywać się na początku, z czasem zanika.

Read More
Wojtek Dlugosz
GRANAT

Gruba, miękka, elastyczna, nubukowa skóra naturalna, licowa w kolorze granatu. Od spodu (warstwa wewnętrzna koperty) posiada naturalny meszek w kolorze granatu, który może obsypywać się na początku, z czasem zanika.

Read More
Wojtek Dlugosz
BRĄZ

Gruba, sztywna, naturalna skóra licowa, z bardzo delikatnym połyskiem w odcieniu ciemniejszego brązu. Z czasem będzie nabierała charakteru, zadrapań. Od spodu (warstwa wewnętrzna koperty) posiada krótki, naturalny, jasny meszek. Świetnie sprawdza się w klasycznych realizacjach. Wszelkie rysy i zadrapania na skórze nie wpływają negatywnie na jej jakość. Dodają jej charakteru.

Read More
Wojtek Dlugosz
WELUR SZARY

Cienka, miękka, mocna, niepowlekana naturalna skóra welurowa barwiona w pięknym zimnym, popielatym odcieniu. Od zewnątrz i od wewnątrz charakteryzuje się strukturą "meszku" o zdecydowanie dłuższym włosiu. Obsypywanie się pyłku na początku użytkowania jest cechą naturalną i z czasem zanika.

Read More
Wojtek Dlugosz
WELUR ZIELONY

Cienka, miękka, mocna, niepowlekana, naturalna skóra welurowa barwiona w pięknym leśno-zielonym kolorze. Od zewnątrz i od wewnątrz charakteryzuje się strukturą "meszku" o zdecydowanie dłuższym włosiu. Obsypywanie się pyłku na początku użytkowania jest cechą naturalną i z czasem zanika.

Read More
Wojtek Dlugosz